Sie sind vermutlich noch nicht im Forum angemeldet - Klicken Sie hier um sich kostenlos anzumelden  
Sie können sich hier anmelden
Dieses Thema hat 5 Antworten
und wurde 685 mal aufgerufen
 Dies ist Stojko-Forum
Real sa Nisave Offline



Beiträge: 28

13.03.2009 15:44
Rückrunde beginnt am Sonntag Antworten

Cao svim dobrim ljudima i prijateljima Sk Srbije!

Mozda je neko misleo da cemo da prestanemo da komuniciramo, ali nije tako.
Hteo bih da vas pozovem na dobre dijaloge i interesantne teme. Izvolite. Ovo nista ne kosta, osim
slobodnog vremena i malo razmisljanja -pre nego sto nesto napisete.

Evo za pocetak da vam napisem nesto, ovo je poruka trenera druge ekipe, Vaso Pavlicic:
Veoma vazno za sve nase igrace i prijatelje kluba u petak 13.03.2009 u 18:30 imamo vazan trening i dogovor IIekipe za nastavak sezone .
Prvu utakmicu proljecneg dijela igramo kuci u nedelju

Datum Zeit Heim Gast
15.03.09 12:30 SK SRBIJA FC Sportfreunde .
Molimo vas da ozbiljno shvatite stanje u klubu i da se zajednicki nadjemo u nasim prostorijama gde cemo popricati o buducnosti i zahtevima 2 ekipe .
Srdacan pozdrav
Vaso


Mozete da se uverite da se druga ekipa bori, kao i srbi na kosovu - da nestanu.
Ekipa nema dovoljno igraca,na trening nemogu svi da dodju - rade ljudi, a neki igraci sada
oblace dres prvog tima.


Dragi prijatelji, ako hocete da nam pomognete, nama trebaju navijaci koji nas bodre
od utakmicu do utakmicu.
Ko moze da dojde i da igra za drugi tim izvoli, ko hoce da pomogne izvoli.

Posaljite vase ideje i misle, da svi mozemo da citamo i odgovorimo.
Kako se nemozemo organizirati? Koliko nas je srba u minhenu?


Srdacni pozdrav svima vama, da bog da vam
vratili pobedama!

Real sa Nisave

PS: Dragi moj Buco, ako vec citas, mozes brate i da se javis.

vlado ( Gast )
Beiträge:

22.03.2009 17:40
#2 RE: Rückrunde beginnt am Sonntag Antworten

kako je rückrunde pocela (za drugu ekipu) tako je i zavrsila. hvala upravi za unistenu ekipu. bravo samo tako nastavite.

Real sa Nisave Offline



Beiträge: 28

22.03.2009 21:37
#3 RE: Rückrunde beginnt am Sonntag Antworten

cao vlado,
cuo sam o izgubenoj utakmici danas.
I prva je izgubila.

Za nasu drugu ekipu, ako nemamo igraca - nema rezultata......nema ekipe!

Sta sada? Dali uprava ima mogucnost i sposobnost da spasi drugu ekipu ili ne?

Cuo sam da ima u utorak, posle treninga razgovor sa Vasom i igracima o daljoj buducnost
i blizom nestanku te ekipe.

Vidimo se, ali i citamo se!!

Real sa Nisave

Buco Offline



Beiträge: 2

23.03.2009 00:19
#4 RE: Rückrunde beginnt am Sonntag Antworten

evo posto me izaziva ovaj nislija pa i ja da se javim!

sta da kazem, raspada se, vec od davno....
sta ja mogu?! Mogu da pomognem, da igram, da pozovom jos kog da se reaktivira ili da se vrati.
a sta vredi? ne vredi nista da skupljas stare igrace a mladi menjaju klub, vidim a-jugend nije los (dobro nije kao kad smo mi igrali ) te igrace mora da se drze. Samo tako mozes u buducnost.

vlado, posto ja neznam, reci mi, za sta je uprava kriva?!

vlado ( Gast )
Beiträge:

23.03.2009 16:26
#5 RE: Rückrunde beginnt am Sonntag Antworten

oterali su (na neki nacin) igrace a nisu nasli nikog novog. ne mogu igraci iz druge ekipe da igrau za prvu. to je fakt. nema kvaliteta. prva je ekipa ispala. to je zavrsena prica ali zasto bar ne spase drugu da ne ispane. moze par igraca iz prve da igraju bar 3 utakmice za drugu. ali nazalost izgleda da uprava zeli da se resi druge ekipe. ovde se ne zna ni ko pije ni ko placa. zalosno je da igraci traze nove igrace. ne znam zasto sluzi ta uprava?! samo zato da bi se neko pravio vazan. gde je ona uprava kad smu mi bili in der jugend. bilo nekad i nikad vise. game over srbija. ima tu dosta stvari buco ali trebalo bi mi par dana da sve to napisem. pozdrav.

Real sa Nisave Offline



Beiträge: 28

23.03.2009 18:46
#6 RE: Rückrunde beginnt am Sonntag Antworten

Pozdrav Buci,
pozdrav Vladi,

gde ste ptice.
Bas super da se neki stariji igrac(nemoj se ljutis) isto javi.
Buco, upravu si - nevredi da dodju stari igraci a mladi da odu.
To je logicno.
Situacija je medjutim ovakva, da prva ekipa igra sa nekih igraca iz druge ekipe.
Druga ekipa nema dovoljno igraca - i muci se da prezivi.
Iz A-Jugenda izlaze oko tri ili cetri igraca. In der neuen Sasion mogu da zaigraju za neki prvi ili
drugi tim.
Jedan igrac vec sada igra za prvi tim i pomaze drugom. Svaka cast Voji(to bese sin od Draska).
Ali zasto da se ne spasi druga ekipa? Zasto ne dodjete vi stariji igraci i pomognete da spasimo drugu ekipu?
Da spasimo prvu ekipu, to nemozemo. Za to ti trebaju neki Ceda, Ljuba itd. Ta dva igraca sada neigraju u srbiji.

Vlado, meni je stvarno zao za drugu ekipu. Nema sta. Pitam sam sebe, pa i Vasu, ako nemamo dovoljno igraca na
utakmici, kako cemo ih imati na treningu?
Znam, ono dodju dva tri igrac- sezonci - i zaigraju. Bez treninga nemas sta da trazis u bilo kojoj ligi.

Sutra ima sastanak posle treninga. Ko moze i hoce da dodje da pomogne izvoli.

Buco, ako znas nekoga, dodjite nam kuci deco. U Sk Srbiji smo igrali, druzili se, pobedjivali i gubili.
Makar se ja secam u pozitivnom. Dva tri putra smo usli u veci rang, tukli smo protivnici i svi su culi za
dobru jugend srbije.

Gde li su sada Denis Brasic? Slavko Tanaskovic, Sasa Kovacevic, Dejan Balta, Sasa Zaric, Bratislav Zlatanovic,
Mladen Dmitrovic, Cvele Bozic...i puno vise....izvinite ako se nisam setio sada, ali vas se secam svi.


Cao svima vama,

Real sa Nisave

 Sprung  
Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen
Datenschutz