Sie sind vermutlich noch nicht im Forum angemeldet - Klicken Sie hier um sich kostenlos anzumelden  
Sie können sich hier anmelden
Dieses Thema hat 43 Antworten
und wurde 2.285 mal aufgerufen
 Dies ist Stojko-Forum
Seiten 1 | 2 | 3
stojko ( Gast )
Beiträge:

19.07.2008 16:07
SK Srbija Danas i Sutra? Antworten

Ovde mozete sve ama bas sve i slobodno reci o sk srbiji i ljudima oko srbije

petar ( Gast )
Beiträge:

19.07.2008 16:13
#2 RE: SK Srbija Danas i Sutra? Antworten

ja mislim daje kraj sk srbije dosao

Real sa Nisave Offline



Beiträge: 28

19.07.2008 17:31
#3 RE: SK Srbija Danas i Sutra? Antworten

Cao svima vama, dobrim ljudima!

Stojko je imao malo slobodnijeg vremena pa se angazovao na netu.
Na stranici "Srbije" ono citaju, ali slabo da napisu tj odgovore.

Ja licno mislim da ce sk srbija, bez finansije, uskoro da zavrsi u nekoj A-Klasse.
Naravno ako odu oni tri - cetri jaca igraca, i trajace nekoliko godine.

Medjutim ja slicno mislim kao petar. A moguce je i da se nadjemo pred sledecem scenariom:
nema dovoljno igraca za prvu i drugu ekipu, znaci odkazujes drugu i igras prvom - sa igracima
iz b-klasse. nemoramo da budemo nostradamus ili vlaski citaci solje ni uglja, ali eto ono sto sam gore napisao.
cao bezirkslige, pa cao kreislige, i cao kreisklasse, zdravo a-klasse!!!!!

A bez A-jugend bice sve teze.


Sta je sa pripremama? koliko su bili na treningu??

Imali trenera?


Ajde pa izvolite i vi ostali, dobri ljudi.

Citam vas.


Pozdrav od mene za svi vas!


Real sa Nisave

stojko ( Gast )
Beiträge:

19.07.2008 17:53
#4 RE: SK Srbija Danas i Sutra? Antworten

Evo na mojoj stranici (vidi intro-pocetak) mozese tacno videti koje od igraca jos tu,nema ih mnogo!
otisli su:Ceda,Macan,Cira,Adam,Denis,Boris,Mirko,Petar,Runi,itd,a ostala su jos samo CETIRI (4) Igraca,a dosli do ovog
momenta NIKO ili NIJEDAN,vec na prvoj utakmici 30 jula za kup necemo imati ekipu.

stojko ( Gast )
Beiträge:

19.07.2008 17:54
#5 RE: SK Srbija Danas i Sutra? Antworten
Real sa Nisave Offline



Beiträge: 28

19.07.2008 18:08
#6 RE: SK Srbija Danas i Sutra? Antworten

cao stojko,

bas ono EXTRA stop kazu.

Imam jedno pitanje, koliko igraca imate sada??
Koliko igraca treba, da se ubacim u pricu.
Ima li trenera? Imali trening?
Kome da dovedem jednog mladog igraca i mene sa 29G.??
javi se.
Pozd.

Real sa Nisave

stojko ( Gast )
Beiträge:

19.07.2008 18:19
#7 RE: SK Srbija Danas i Sutra? Antworten

ima samo cetiri,nema trenera,treba jos 3xtoliko,itd
sutra u 16 sati je utakmica sa novim igracima ???? u Grassbrunn
vidimo se tamo ili sledeceg utorka-petka u neuperlach

Real sa Nisave Offline



Beiträge: 28

19.07.2008 18:26
#8 RE: SK Srbija Danas i Sutra? Antworten

vidimo se sutra u 16 casova u grassbrunnu.

cao.

Real sa Nisave Offline



Beiträge: 28

19.07.2008 18:27
#9 RE: SK Srbija Danas i Sutra? Antworten

stojko,
ajm mi daj adressu bre.

Real sa Nisave Offline



Beiträge: 28

19.07.2008 18:30
#10 RE: SK Srbija Danas i Sutra? Antworten

jeli ova :
Am Sportpark 1, 85630 Grasbrunn

vaso Offline



Beiträge: 5

20.07.2008 00:08
#11 RE: SK Srbija Danas i Sutra? Antworten

Bas mije drago da ipak nekolicina ljudi pokusavaju da ozive vezu izmedju srba na ovim prostorima. Svi se ovde dobro slazu (mislim na ostale nacije turke,albaneze) i druze samo mi srbi gledamo da nam sve propadne i posle nam neko drugi kriv.Imamo jos i tu nasu crkvu koja je eto mesto okupljanja gde mozes uvek videt samo jedne te iste. Nasa omladina ovde vodi nekakav strasni zivot par njih vidis jos kako igraju folklor u Jugosu i Kolu par ih igra kosarku u Srbiji nasem malom dragom izdanju, par starijih fudbalera(poceli u SK Srbiji da igraju fudbal) vjestacki odrzava fudbalski klub Banja Luku.U SK Srbiji imamo mozda jedno 35 dece raznog uzrasta koji treniraju u SK Srbiji fudbal, imamo saku igraca iz druge ekipe i izgleda nekakvu nevidljivu prvu ekipu na papiru.Sta bi od naseg sjajnog kluba koji je igrao u Landes ligi njemackog fudbala ostvario to za 17 godina postojanja, toliki brzi uspeh.Nema ga, jednostavno ga nema.Od silnih imena naseg kluba koji su harali ili haraju u ligama Oberbayerna niko vise ne zeli da se vrati u SK Srbiju da igra iz ljubavi iz postovanja, vec svi hoce novac
niko nece da bude sponzor svi beze da uplate makar po 5 eura mesecno na racun kluba nikoga ne interesuje kako klub zivi i opstaje.Boli to sto se neki nasi Bogatuni firmasi busaju u prsa razbacuju se lovom a ono sto krasi srpstvo ovde u bayernu ih ne zanima.Boli to sto imamo ovde i konzulat imamo dosta pametnih glava a nijedna nema vremena za nas klub ili ti za nase klubove sportske.Boli to sto oni u domovini pricaju da su aktivni srbi a ovde u Minhenu zna se dobro ko je pomagao klub i kako i koliko.Samo jedno da kazem u nasem klubu nema lopova niti prevaranata koji ce vase pare da pronevere ili ukradu jer tih para nema i klub nikad nije imao te velike pare.A sto je tragicnije svi igraci veliki su ispalceni i klub nikog od njih nije ostavio na cedilu.E pa sad mogu samo jos jedno da kazem nasa srpska sloga nam je dosla glave a ovim se zahvaljujem svima koji jos hoce i zele da pomognu nas klub da se ne ugasi i da nam i dalje dovode svoju decu dase ovo mesto okupljanja malih srba ne ugasi i zatre...

Istok ( Gast )
Beiträge:

20.07.2008 09:01
#12 RE: SK Srbija Danas i Sutra? Antworten

Super je ova Tema!
Evo da kazem i ja nesto,sve je pocelo onog Novembra kad su IGRACI (Ceda,Macan,Vujanovic i jos nekoliko)resili da naprave Revoluciju,izbace Trenera i posrase se po onoj Upravi tada.Onda poce i sunovrat Srbije (pisem to jer sam tada bio u blizini tih dogadjaja)...... a onda prosle godine dodje covek isprica neverovatne neistine (izgradnju novog doma za sve Srbe,decjeg obdanista sa socijalnom ustanovu,dasve tako bude blizu),trener i on obecase landesligu,sponzore,500 clanova kluba,itd.itd,ljudi mu to poverovase i poce jos gore za Srbiju,nema para,rezultata,prijateljstva,a prijatelji kluba se razidjose,odose kud koji a na utakmice dodje njih dvadesetak.Sve tako do ove zime kad se zameni trener koji odmah obeca dace se za sve osvetiti tom coveku a i srbiji,dodje onda sveti Vidovdan a trener i jos neki ljudi sa naocarima preuzese na silu i bez da pitaju Upravu i prijatelje kluba,obecase bolje dane za sve nas.
Prodje vec mesec dana a ono nista bas nista.Onda onaj drugi poce da se sveti otera sve igrace,rasturi Srbiju i ako je zeleo kako on kaze sve najbolje,novi covek ne nadje nijednog igraca i prvi tim srbije kako rece neko treba dase iskljuci iz lige i da SK Srbije vise nema.
Danas kako stojko napise gore ima samo cetiri igraca(cetiri musketira) koji su jos tu i samozvani sef strucnog staba koji
nista ne uradi,koji u principu nema ni pojma sta bi trebao da radi,jer on je "Sef" a drugi treba da rade za njega???.eto toliko od mene,hteo bih dosta toga da napisem,a nepadami bas nista vise na pamet,jer neznam sta se zbiva trenutno u klubu,dalice nas biti ili ne.

Pozdrav od mene sa istoka

stojko ( Gast )
Beiträge:

20.07.2008 10:03
#13 RE: SK Srbija Danas i Sutra? Antworten

samo tako dalje,to nesteti nikome,ali morate i vase prijatelje da uputite na ovaj Forum
Posetite i moju stranicu

http://stojko.npage.de/

Real sa Nisave Offline



Beiträge: 28

20.07.2008 15:09
#14 RE: SK Srbija Danas i Sutra? Antworten

Bas je Vaso izgleda skratio analizu,
mogu da kazem da ima dosta istine u svemu sto pise i on i istok.

Za tu blokadu - revoluciju igraca protiv nese(trenera), koji ih je hteo uputiti u profesinalni pravac, a oni ga oterase.
Jedan drugi je bio Dule Kovacacevic, znam da jee radio i danju i nocu za tu Srbiju, i znam da je vec jednom bio izradjen od stare uprave kluba, kad je bio trener druge ekipe.
Ali Dule i Nesa ipak su i najveci srbi i profesinalci, kao sto vidimo u koristu fc phönixa.

Videcemo danas ko igra i kako, koga ima i sta ce se desi.

Ja cu malo da zakasnim ali cu biti tu da gledam i da popricam sa stojkom.

Pozdrav

Real sa Nisave.

vaso Offline



Beiträge: 5

20.07.2008 23:59
#15 RE: SK Srbija Danas i Sutra? Antworten

Evo danas u Grasbrunn_u igrala je buduca prva ekipa sk srbije igrala je nasa mladost i pokazali smo da se jos covek moze nadati moze verovati u te mladice od 16-17 godina koji su pokazali da vole i zele da daju sve od sebe za nasu fudbalsku srpsku buducnost u bajernu.Iako nemamo sponsora iako nemamo para za dresove iako sami placamo sudije i pranje dresova iz svojih dzepova ipak mi necemo dozvoliti da se ugasi ovaj klub i pokusacemo da ga postavimo na neke stabilne noge.pozivam sve drage volje da se okane silnih prica sta se desavalo u klubu ko je kriv ili ko nije ko je sta dao i kad je dao vec sad kad je najpotrebnije priskocite ljudi dobre volje priskocite svi koji mozete i pomognite nas ne sa nekim velikim parama vec sa malim ali redovnim ulogom koji ce biti podstrek za nasu buducu omladinu za nase buduce nade i super fudbalere.ja se pitam ima li zaista 20000 hiljada srba u minhenu ima li preko 100 firmi nasih ljudi koji cute i ne zele ni bar 100 eura da uplatez a nas klub( preko poreza mogu to da vrate)ima li srpstva u ovom gradu i dokle cemo jedan drugome jamu kopati preko ledja naseg sad vec skoro onorulog napustenog od navijaca srba ljubitelja fudbala napustenog kluba.Dokle cemo srbi braco praviti razdor mrziti se svadjati i dozvoliti da nam se svi moguci neprijatelji smiju u lice i slade nasem razdoru.Postena braco i sestre vrata kluba su otvorena a dali vam je drago da mnogi fudbalski klubovi sa strahopostovanjem su izgovarali ime SK SRBIJE i sami aplaudilari nasem majstorstvu i znanju koje imaju i vasa deca da nauce ako ih dovedete da se druzimo.OD danas bih rekao da bi trebalo da vazi ovo:DOVEDI SRBINA DOVEDI NAVIJCA DOVEDI SPONZORA DOVEDI IGRACA DOVEDI SVOG SINA--------------SRBINE COVECE COVEK SI HVALA TI.

Seiten 1 | 2 | 3
 Sprung  
Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen
Datenschutz