Sie sind vermutlich noch nicht im Forum angemeldet - Klicken Sie hier um sich kostenlos anzumelden  
Sie können sich hier anmelden
Dieses Thema hat 7 Antworten
und wurde 162 mal aufgerufen
 Dies ist Stojko-Forum
stojko ( Gast )
Beiträge:

25.07.2008 15:41
Koje kriv za ovo stanje u SK Srbiji? Antworten

Novi Forum:
Koje kriv za ovo stanje u SK Srbiji?

1.UPRAVA
2.IGRACI
3.TRENERI
4.Konkretno Ime krivca
5.ili neko TRECI
6.RAZNO

Pisite konkretno,ko,koji,kako,zasto,itd

stojko ( Gast )
Beiträge:

29.07.2008 07:18
#2 RE: Koje kriv za ovo stanje u SK Srbiji? Antworten

Nemorate upisati svoje ime dabi rekli sta mislite u vezi stanja u SKS

Vlado ( Gast )
Beiträge:

29.07.2008 15:04
#3 RE: Koje kriv za ovo stanje u SK Srbiji? Antworten

Ne zelim nikog da uvredim ali po mom misljenju je kriva uprava.

drugapomoc ( Gast )
Beiträge:

31.07.2008 20:24
#4 RE: Koje kriv za ovo stanje u SK Srbiji? Antworten

vlado je napisao, bas extra!
neka to bude za proslosti, a kako je krenulo u sredu bogami zemo, i za buducnost.

Desko3 Offline



Beiträge: 1

01.08.2008 16:55
#5 RE: Koje kriv za ovo stanje u SK Srbiji? Antworten

Najvecu krivicu nosi uprava, koja je dovela igrace koji su mislili da imaju klasu za becirksligu, nazalost nemaju ni klasu za kreisligu (cast izuzecima, svako zna o kome pricam). Umjesto da prva i druga ekipa budu jedan tim i jedno drustvo, uprava i treneri(svi osim Vase) su nas djelili citavu sezonu. U kojem klubu se prjeti ukidanjem jedne ekipe koja stoji na prvom mjestu??? Ili se trazi ostavak trenera koji vodi ekipu na vrh tabele??? Nigdje, samo kod nas!!! Toliko ljudi pricaju da bi voleli pomoci klubu, pa brate mili dodjite svi. Nemorate pare trositi, samo malo truda! Ko nemoze pare dati, nek nosi medicinski kofer ili bilo sta, ima dosta posla.

petar ( Gast )
Beiträge:

02.08.2008 22:10
#6 RE: Koje kriv za ovo stanje u SK Srbiji? Antworten
LJUDI MOJI,POD HITNO SE MORA NESTO UCINITI!!!

Posle 8:0 poraza danas,sve je jasno gde je i kakva je SK Srbija u ovom momentu.
Stanimo tome i zavrsimo sa time,konkretno treba dase zahteva od Uprave dase prva ekipa
otkaze i povuce iz takmicenja,svi u uprave treba dase najure i ljudi koji su do ovog doveli
i ovi sada koji vode ekipu ka ruglu i da nam se svi koji nas znaju smeju nam se.To Srbiji ne
treba neka odu do djavola svi koji su blizu ovog tima.Neka ode Menadzer stari i ovaj Novi sada i jos po koji,oni nas
sigurno nikuda nece odvesti,osim u totalnu PROPAST!
"POCNIMO SVE IZ POCETKA,KAO NEKAD 1991"
vaso Offline



Beiträge: 5

06.08.2008 00:52
#7 RE: Koje kriv za ovo stanje u SK Srbiji? Antworten

Srpstvo u minhenu je mrtvo tuzno a i nema ga skoro. Pitam se dali se mrzimo ili druzimo ili umiremo od ljubomore i zavisti i podeljeni smo na srbe srbijance vlahe sumadince vojvodjane metohijance kosovare razne politicarske stranke cetnike komuniste i ko zna kakve jos babaroge.Da nema te nase crkve i tih 200 ljudi koji stalno dolaze ispred i unutra crkve mogli bi ovde u minhenu reci zbogom nasem srpstvu.Evo jednog primera:FUDBALSKI KLUB SRBIJA MINHEN


Tuzna i zalosna slika na domacem terenu danas protiv Ostermünchena.Samo 3 coveka su bila tu koji nas prate skoro na svim utakmicama.Tuzno i zlokobno sramotno i jadno.Klub vodi Dragan Nikolic pomazemo mu Stojko i ja.Igraca nema igraju igraci iz druge ekipe ja sa svojih 45 godina moram da budem rezerva, najbolje je da i Stojka aktiviramo.Pitam se samo dali je kome jos stalo do ovog kluba dali ijedan SRBIN ima jos zelje da dodje da igra u ovom klubu iz patriotskih razloga ili njih vise nema.Sramota da nase propadanje gleda srpska dijaspora, srpski konzulat, nasi srpski firmasi ovde u Minhenu,srpske novine i srpski novinari, sramota je braco srbi da da se utrkujete sa podrugljivim komentarom :"tako vam treba sami ste krivi nije vam valjao ovaj ili onaj itd".Ne mogu da shvatim sa kolikim zajedljivim tonom se slade podrugljivo vrte glavom prave se pametni za svaku stvar a za pomoc nece da ni da cuju kazu kao dosta ih je srbija kostala.Svasta da nasa sloga bas ovde je vidna i prepoznatljiva da odslikava stanje naseg drustva drzave politike i srpstva.Nama je svako kriv nama je drugi sve oteo mi smo najveci i mi imamo nesto.Istina je da je ceo svijet uvideo da smo nista i nula kaznili su nas sankcijama uzimaju nam nase teritorije a mi se prodajemo tako lako i cekamo da nas Rusija spasi.E ta slikaje i u nasem klubu nemamo nista nemamo ljude koji hoce da vode ovaj klub pametujemo dovodimo strucnjake koji nas unazade i odu. Cekamo da bivsi Gazda resi situaciju da presednik presudi svima po volji cekamo da nam dodju bivsi igraci i da nam pare padnu sa neba.A da se organizujemo budemo familija ne ide .Sramota je gledam BANJA LUKU imaju svoju prostoriju njih saka al odlucni da cuvaju taj klub.Gledam Jugos i Raskol gledam nas folklor donekle se ljudi sastaju dovode decu na folklor.U proteklih 12 meseci kod nas je doslo svega petoro dece srpskog porekla nas jugend grca bez trenera bez pomoci.Imao bih da pisem i o drugoj ekipi nasem birou nasim prostorijama nedostatku opreme ali to najmanje boli.Najvise boli da mi nemamo ekipu da tonemo sve dublje i dublje, da nema uprave i ja se pitam sad: gradio si kucu 17 godina, sad dozvoljavas da ti ode krov, da ti odu zidovi, cekas da ti temelj padne i sve se srusi. E pa srbine uradi i to bas te briga drugi su krivi ti mirno spavaj i cekaj da se i ovaj bastion srpstva i ogranak nase domovine rasturi. Nije te stid i sramota ne boli te srce.Minhenska Srbijo kojim putem ides i koja te sudbina ceka? Taj odgovor nek ti da tvoj narod koji je slep i bezvoljan neupucen i spor jadan i bedan kome je zao da par eura dade da se dicimo kao nekad nasim uspesima i da imamo klub koji ce prezentirat nas zavicaj.Zato ponavljam :DOVEDI SRBINA DOVEDI NAVIJCA DOVEDI SPONZORA DOVEDI IGRACA DOVEDI SVOG SINA--------------SRBINE COVECE COVEK SI HVALA TI.

stojko Offline



Beiträge: 9

06.08.2008 18:48
#8 RE: Koje kriv za ovo stanje u SK Srbiji? Antworten

A,uprave(mala slova jer je nema)NIGDE NEMA!

Juce utakmica BZL Srbija-Ostermünchen,A OD UPRAVE NIKOG NEMA.
Vaso se postarao oko ekipe,vode za igrace i dresova,A OD UPRAVE NIKOG NEMA.
Ja sam doneo oprane dresove,docekao sudije dao im vode,markirao teren,naplacivao ulznice,A OD UPRAVE NIKOG NEMA.
pocela utakmica A OD UPRAVE NIKOG NEMA,
Dosli su i pedesetak gledalaca,prijatelji kluba i gosti iz Ostermünchena, A OD UPRAVE NIKOG NEMA.
Poluvreme se zavrsilo A OD UPRAVE NIKOG NEMA.
Utakmica odigrana do kraja A OD UPRAVE NIKOG NEMA.
Svi oni koji su hteli da budu tu,dosli su,A OD UPRAVE NIKOG NEMA.
Sve se zavrsi,A OD UPRAVE NIKOG NEMA

Svi smo se pitali gde su ti ljudi kad nikog bas ovde nema.
Za one koji ne znaju koji su to ljudi,evo dole ispod je Foto od njih da ih svi upoznaju:





Dodjite nam opet!


 Sprung  
Xobor Ein Kostenloses Forum von Xobor.de
Einfach ein Forum erstellen
Datenschutz